JONINĖS Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje

JONINĖS Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje

2024 06 23


Joninės Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje: renginys, kurio negalite praleisti!

Birželio 23 d. Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencija, esanti adresu Kaštonų g. 13, Salos, Rokiškio rajone, kviečia visus į nepamirštamą Joninių šventę. Šis renginys bus puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, mėgautis smagiomis akimirkomis ir nuostabia atmosfera visai šeimai.

Dienos pramogos mažiesiems

Šventė prasidės nuo 12:00 valandos, kai duris atvers „Vaikų kiemelis“. Mažieji lankytojai galės mėgautis lauko žaidimais, šokinėti ant batuto ir džiaugtis įspūdingu putų šou. „Vaikų kiemelis“ veiks 17:00 valandos ir suteiks daug džiaugsmo mažiesiems lankytojams.

Vakaro pramogos ir koncertas

Vakaro programą pradėsime 21:00 valandą su 16 Hz Tribute koncertu. Šio pasirodymo metu išgirsime hitais tapusias dainas, atliekamas gyvai. Nepamiršime ir šventės kaltininkų Jonų ir Janinų.

Nuo 22:00 valandos iki pat 01:00 valandos visus šokti kvies diskoteka po atviru dangumi su DJ EDDY. Energingi ritmai ir geriausi hitai neleis stovėti vietoje ir garantuos smagią naktį po žvaigždėmis.

Fejerverkai iš ežero gelmių

Lygiai vidurnaktį, 00:00 valandą, dangų nušvies įspūdingi muzikiniai Joninių fejerverkai iš Dviragio ežero gelmių.

Bilietai ir VIP Zona

Renginio bilieto kaina – 10 Eur. Vaikams iki 7 metų įėjimas nemokamas. Tiems, kurie nori ypatingo komforto, siūlome VIP zoną už 30 Eur. VIP bilieto turėtojams siūloma:

Kokteilis su paparčio žiedu

Jono karštas patiekalas

Šaltas užkandis

Desertas

VIP zona turi ribotą vietų skaičių, todėl būtina išankstinė registracija.

Kaip įsigyti bilietus

Bilietus galite įsigyti paskambinę telefonu +370 605 57502, parašę el. paštu info@saludvaras.lt ar gyvai renginio metu.

Viso renginio metu veiks dvaro kavinė, kurioje galėsite pasimėgauti įvairiais užkandžiais ir gėrimais, o norintiems galime suteikti ir apgyvendinimo paslaugas dvaro rūmuose. Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama viešinimo tikslais.