Rajoninis kūrybinių darbų konkursas-paroda RO-KIŠKIO NUOTYKIAI BIBLIOTEKOJE

Rajoninis kūrybinių darbų konkursas-paroda RO-KIŠKIO NUOTYKIAI BIBLIOTEKOJE

2024 04 25


Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje vyks Rajoninis kūrybinių darbų konkursas – paroda „Ro-kiškio nuotykiai bibliotekoje“.

Kviečiame, išradingai taikant įvairias meninės raiškos formas ir technikas, pagaminti pasakų personažą kiškį – lėlę.

 

Reikalavimai kūrybiniams darbams:

  • Siūtas, nertas, lazdelines, pirštukines, pirštinines ir kitokias rankų darbo lėles – knygos personažus konkursui-parodai pristatyti iki 2024 m. gegužės mėn. 20 d. Svarbiausia, kad lėlė būtų kiškis, atkeliavęs iš įvairių knygelių, ir kad ji kiekvieno širdyje pažadintų smalsumą domėtis knyga bei širdelėje paliktų gerumą ir šilumą;
  • Estetiškas, išbaigtas darbelis į konkursą pristatomas kartu su knyga į Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrių (Taikos g. 19, Rokiškis LT-42141).

 

Konkurso paroda vyks 2024 m. birželio 1 d. — rugpjūčio 20 d.

Konkurso dalyviai 2024 m. birželio 6 d. bus pakviesti į XXVIII Aukštaitijos regiono lėlių teatrų festivalį „Kai atgyja lėlės“ ir apdovanoti padėkomis, o geriausių darbų autoriai – prizais.

Informacija teikiama tel. +370 458 52793 arba el. p. vaikai.jaunimas@gmail.com

KONKURSO NUOSTATAI: https://www.rokiskis.rvb.lt/news/5433/68/Rajoninis-kurybiniu-darbu-konkursas-paroda-Ro-kiskio-nuotykiai-bibliotekoje/