ROKITURAS - PAŽINK KAIMYNUS

ROKITURAS - PAŽINK KAIMYNUS

2024 05 30


Rokiškio turizmo informacijos centras,  bendradarbiaudamas su Augšdaugavos, Lyvanų ir Jekabpilio rajonų turizmo informacijos centrais, kviečia 2024 metų vasaros sezoną pradėti Latvijos – Lietuvos patyriminiu žaidimu „Rokituras – pažink kaimynus“.

„Rokituras“ – kasmetinis Rokiškio turizmo informacijos centro organizuojamas orientacinis žaidimas, skatinantis pažinti Rokiškio kraštą. Šiais metais žaisdami turėsite galimybę susipažinti ir su kaimynų – Augšdaugavos, Lyvanų ir Jekabpilio – turistiniais objektais!

Žaidime dalyvauja 22 Lietuvos ir Latvijos turistiniai objektai. Jie yra išsidėstę keturiose savivaldybėse, todėl maršruto ir laiko planavimas – ypatingai svarbus. Rekomenduojame prieš vykstant į objektus, dėl darbo laiko ar kitų iškilusių klausimų, susisiekti su atsakingais asmenimis. Daugeliui objektų reikalinga išankstinė registracija!

Rokiškio krašte keliautojų lauks 6 objektai:

 • Astos Keraitienės edukacija AK dirbtuvėse;
 • Ekskursija „Obelių dvaro istorijos takais“;
 • Ekskursija Jūžintų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia;
 • Nemiros rankinių rinkinys;
 • Edukacinė ekskursija pasiplaukiojant Sartų ežero plaustu;
 • Kazliškio seniūnijoje esantis Kazliškio šilelio takas.

Žaidimas vyks 2024 m. gegužės 18 – rugpjūčio 31 dienomis. Patyriminiame žaidime kviečiami dalyvauti tiek individualūs keliautojai, tiek komandos.

Žaidimo eiga:

 • Visi dalyviai, norintys dalyvauti žaidime, turi gauti žaidimo pasą iš organizatoriaus – Rokiškio turizmo informacijos centro arba Augšdaugavos, Lyvanu, Jekabpilio rajonų turizmo informacijos centrų.
 • Žaidimo dalyviai turi registruotis tokia tvarka: žaidimo pase skenuoti QR kodą ir užpildyti elektroninę registracijos formą.
 • Kiekviename objekte yra paslėptas QR kodas. Lankydamiesi lokacijose dalyviai turi atrasti QR kodą ir nuskenavus užpildyti registracijos formą. Kiekvienas nuskenuotas QR kodas prilygsta vienam taškui.
 • Žaidimo metu dalyviai turi galimybę rinkti BONUS taškus: pasidaryti asmenukę, kurioje būtų matomas dalyvis ir lankomas objektas. Parodydami asmenukes lankomo regiono turizmo centruose, dalyviai savo žaidimo pase gaus anspaudą. Viena asmenukė prilygsta vienam papildomam taškui.
 • Trys greičiausi ir daugiausiai taškų surinkę dalyviai/komandos laimės pagrindinius prizus.

Nugalėtojai bus skelbiami apdovanojimų renginyje, Rokiškyje, rugsėjo 28 dieną.

Dalyviai kviečiami dalintis savo kelionės įspūdžiais Facebook viešoje grupėje @Rokituras - pažink kaimynus/ iepazīsti kaimiņus ir asmeniniuose socialinių tinklų profiliuose, pažymint turizmo informacijos centrų paskyras, objektus, lokacijas ar naudojant grotažymę #rokituras.

Norite pradėti savo kelionę jau dabar? Kreipkitės į Rokiškio turizmo informacijos centrą.

Kontaktai:

+370 610 00610

info@rokiskiotic.lt